Göz Şekline Göre Kişilik Özellikleri
Göz Şekline Göre Kişilik Özellikleri
Gözleriniz ne anlatıyor?

Göz Şekline Göre Kişilik Özellikleri

Küçük Gözler:

Küçük gözlü insanlar genelde hoppa olur. Güvenirlilik konusunda pek de sağlam sayılmazlar. Maddi olarak cimri diye nitelendirilirler. Kolay sıkılırlar. Vesveseli olurlar.

Büyük Gözler:

Büyük gözler insana ayrı bir çekicilik katar. Bu insanlar her yönüyle çok zariftirler. Dostları ondan, o dostlarından memnundur. Arkadaş çevresinde aranılan ve güvenilen kişilerdir.

Çukur Gözler:

Bu insanlar dikkat edilmesi gerekenler grubuna girer. Merhamet duyguları fazla gelişmemiştir. Her şeyi araştıran, irdeleyen ve kurcalayan bir yapıları vardır.

Patlak Gözler:

Bu insanlar sevecen, uyumlu ve hayata çok bağlı kişilerdir. İyi bir dostturlar. Karşısındaki insanı kırmamak için elinden geleni yaparlar.

Yumru Gözler:

Bu kişilerin ne zaman ne yapacakları belli olmaz. Her an değişik tavır sergileyebilirler. Değişik karakterlidirler.

İri Gözler:

Merhametli, anlayışlı güvenilir insanlardır. Kendilerine güvenleri tamdır. Her şeyin fazlasını görmek ve bulmak isterler. Bu insanlarla düşünmeden dostluk kurulabilir.

Çekik Gözler:

Eğer uzak doğulu değilse ve çekik gözlüyse karşınızda çok romantik biri duruyor demektir. Hayatlarında her zaman bir gizem vardır. Zayıf görünseler bile bu görünüşün altında sağlam bir karakter yatar.

Şaşı Gözler:

Dostluk konusunda fazla güvenilir değildirler. Ama bunu genellemek oldukça yanlış olur.

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)